English
Česky
Česky
Deutsch
Home> Kariéra a vzdělávání> Aktuální nabídka pracovních míst

Společnost ROS bude expandovat.

Patříte k nejlepším? Jsme silná společnost, přidejte se k nám!

Naše společnost se připravuje na expanzi na českém trhu, proto neustále hledáme motivované, vysoce kvalifikované a výkonné pracovníky. Oslovují Vás náročné výzvy v silném týmu? V tom případě přijďte k nám.
Jsme stabilní rodinný podnik zaměřený na vstřikování plastů a výrobu kinematických sestav.

Důsledná realizace Ros Production System (vychází z Toyota Production System) na všech úrovních podniku z naší společnosti činí upřednostňovaného dodavatele renomovaných zákazníků z automobilového průmyslu, elektroprůmyslu, strojírenství a lékařské techniky.

Díky našemu dynamickému rozvoji v současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme nové kolegy/kolegyně na tyto pozice:Další informace obdržíte na tel. čísle: +420 476 014 003.
V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj profesní životopis na adresu personal-most@ros.cz.

 

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů s tím, aby společnost Ros Czech s.r.o. zpracovávala a používala Vaše osobní údaje a to výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení. Souhlas je dobrovolný a lze jej kdykoliv odvolat.