English
Česky
Česky
Deutsch
Home> Produkty a řešení

Kdo chce optimálně využívat rozmanité možnosti použití plastů, potřebuje perfektní techniku a mnoho zkušeností. Společnost Ros může nabídnout jak potřebnou techniku, tak mnohaleté cenné zkušenosti.

Důraz na detail...

Společnost ROS je odedávna považována za průkopníka v oblasti plastového průmyslu. V minulém století v období po založení společnosti jsme vyvinuli standardy, které určily směr při výrobě produktů z duroplastu.

Dnes se prosazujeme především díky časově a materiálově úsporným metodám při zpracování komplexních produktů. Rozhodující je přitom rozsáhlé know-how v oblasti materiálu u produktů z duroplastů i termoplastů. Zpracováváme všechny náročné technické materiály a pracujeme s nástroji nejvyšší přesnosti.

Náš výkonný tým se vyznačuje mimořádným smyslem pro detaily, což je pro zákazníka velmi důležité. Často to jsou totiž právě nuance, které určují úroveň kvality a konkurenceschopnost finálního produktu.

Společnost ROS zhotovuje funkční i pohledové díly a sestavy nejrůznějších velikostí - od prototypů až k velkým sériím. V případě požadavku provádí pracovníci společnosti ROS flexibilní a hospodárnou přípravu hotového zboží k odběru.

2K-Teile