Elektrikář

ROS Gruppe

ROS Czech, s.r.o je středně velká, nezávislá rodinná firma. Vyrábíme náročné konstrukční díly z technických plastů, které dodáváme do celého světa. Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití. Jsme silný tým, ve kterém příspěvek každého jednotlivého zaměstnance má velký význam pro trvalý úspěch naší společnosti.

Pro rozšíření našeho stávajícího týmu hledáme kandidáta na pozici

 „Elektrikář“

Náplň práce:

  • Provádět údržbu a opravy vstřikolisů, montážních linek a přidružených technologií
  • Provozní elektroinstalace
  • Věnovat se preventivní údržbě strojů
  • Starat se o správu a objednávání náhradních dílů
  • Provádět údržbu všech elektronických zařízení
  • Komunikovat s externími partnery
  • Spolupracovat s ostatními odděleními při řešení potíží

Požadujeme:

  • Vzdělání elektrotechnického zaměření a platnou vyhlášku 50/78 Sb. min. § 6
  • Zkušenosti s údržbou strojů a zařízení
  • Znalost systémů PLC (např. Simatic)
  • Znalost pneumatických a hydraulických systémů
  • Umět pracovat na PC
  • Samostatnost, odpovědnost a pečlivost
  • Výhodou je znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zajímavou a stabilní práci v rodinné firmě se zázemím mateřské společnosti v Německu
  • Kromě zajímavé mzdy širokou škálu  zaměstnaneckých výhod a benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené základ, bonus za docházku a za věrnost, náborový a stabilizační příspěvek a další.)