PRECIZNOST V PLASTECH

U skupiny ROS, která je specialistou na výrobu plastových dílů na míru, jste v nejlepších rukách. Jako rodinná firma dáváme od roku 1926 Vašim myšlenkám konkrétní plastovou podobu. ROS Czech s.r.o. je od roku 2005 součástí této skupiny, specializuje se na montáž sestav a na výrobu plastových dílů s využitím speciálních technologií.

 

Naše inteligentní řešení naleznete například v automobilovém průmyslu, medicínské technice, elektrotechnice a v dalších průmyslových oborech.

Ros je průkopníkem v zavádění nových technologií a v dalším rozvoji již existujících technologií. Některé z našich inovací a produktů jsou patentovány a získaly různá ocenění.

Desítky let zkušeností v projektování, ve vlastní výrobě nástrojů a zpracování technických plastů  nám umožňují realizovat nejsložitější přání zákazníků.

 

V případě zákaznických požadavků, které překračují naše možnosti, využíváme  synergie a možnosti dalších firem v rámci skupiny Ros a také externích poskytovatelů služeb.

Náš vysoce motivovaný tým, který v mosteckém závodě čítá kolem 150 pracovníků, je připraven budoucí realizace Vašich individuálních požadavků v oblasti zpracování plastů. 

 

VAŠE ŘEŠENÍ JE NAŠÍM KAŽDODENNÍM ÚKOLEM

/site/assets/files/1136/fuhrungshulse_set-1_200x200.png

S Rosem jste ve styku častěji... než si myslíte!

Inovativní technikou vstřikování a následnou montáží dodává Ros ročně 25.000.000 vodicích dílů určených pro aretaci a seřizování hlavových opěrek v automobilech. Díky propracované logistické koncepci bravurně zvládáme extrémně vysokou typovou rozmanitost těchto komponentů nezávisle na objemu odebíraného množství.

více ke komponentům pro sedačkové systémy
Top