Management

Plasty jsou naší vášní! Naše  výkony se řídí nároky našich klientů - prvořadým cílem je nadšený zákazník.  Společně s vámi tak dáváme každé inovativní myšlence konkrétní plastovou podobu. Rychle, přesně a všechno z jedné ruky.

Považujeme se za prvotřídního dodavatele vysoce technicky přesných plastových dílů vyráběných vstřikováním. Abychom tomuto dostáli, motivujeme naše zaměstnance, aby se i oni sami považovali za garanta kvality a motor inovací. Flexibilita, kreativita a chuť usilovně pracovat jsou hnacími silami, které vytvářejí procesy a produkty ku prospěchu našich zákazníků.

Tyto výzvy sjednocujeme s hodnotami rodinné firmy. Naše firemní kultura vychází z otevřeného a spravedlivého jednání s našimi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli. Plochá struktura a nízká byrokracie jsou jen některé z příkladů naší filozofie.

 

Projevem naší odpovědnosti za přírodní zdroje a vůči budoucím generacím je certifikace podle DIN ISO 14001 a DIN ISO 50001.

Náš etický a morální standard je založen na certifikaci podle Etického kodexu Německého svazu průmyslu zpracování plastů.

Top