Kariéra v přátelském prostředí

Jako rodinná firma staví Ros do popředí své zaměstnance. Sounáležitost a uznání našich zaměstnanců jsou zakotveny ve firemní kultuře ROS, stejně jako udržitelný úspěch a dlouhodobá spjatost s regionem. 

Ve společnosti Ros pracujete v týmu  s mladistvým myšlením a přístupem bez ohledu na věk. Každý den  vytváříte ta nejlepší řešení pro společnost a její zákazníky. Jsme na to hrdí a  při takovém nasazení umožňujeme zaměstnancům uplatnit vlastní iniciativu a aktivitu při řešení pracovních úkolů. Filozofie Ros je:  "Společně můžeme dosáhnout více". A pokud se vyskytnou nepředvídatelné události v pracovním životě nebo v soukromém, jsme vždy na Vaší straně. Také tento postoj znamená být rodinnou firmou. 

Plochá struktura řízení firmy a minimální byrokracie působí pozitivně na pracovní klima a zajišťují, aby všichni zaměstnanci a manažeři v budoucnosti dosahovali stabilního růstu a dalších inovací pro skupinu ROS .

Nicméně platí, že dále se může rozvíjet pouze ten, kdo neustále rozšiřuje své znalosti a zůstává otevřený změnám. Tento proces aktivně podporujeme cílenými možnostmi dalšího vzdělávání a sdílením zkušeností a znalostí napříč profesemi a strukturou firmy. 

Našim kolegům proto poskytujeme odborná školení a další vzdělávání pro individuální rozvoj. Motivací je rovněž podíl na úspěchu firmy. 

Krátce řečeno:
Nabízíme zajímavou práci v přátelském prostředí stále se rozvíjející výrobní firmy - ROS Czech s.r.o.!

 

 

Ros na první pohled

Upřednostňovaný zaměstnavatel v regionu

V našem závodě v Mostě zaměstnáváme cca. 100 pracovníků/pracovnic

Subdodavatel automobilového průmyslu, průmyslu lékařské techniky, elektroprůmyslu a strojírenského průmyslu

Člen silného svazku firem

Rodinný podnik vedený vlastníky

Atraktivní sociální benefity

Top