PŘESVĚDČIVÁ KVALITA

Qualität

Přesnost je naším nárokem - spokojenost zákazníka naším nejvyšším cílem. Myšlenka kvality proto bez výjimky prostupuje všemi podniky naší firemní skupiny. 

Naše výrobky se vyznačují přesností a excelentní kvalitou. Díky moderním výrobním zařízením, školení zaměstnanců a programům pro zajišťování kvality je garantována její vysoká úroveň. 

Propracovaný systém managementu kvality ve společnosti ROS Czech splňuje běžné standardy automobilového průmyslu a je certifikován podle ISO 9001:2015 a IATF 16949:2016. Pomocí jednoduchých a srozumitelných pravidel zajišťuje, že všechny kvalitativně relevantní procesy jsou dodržovány a jejich účinnost je průběžně ověřována.

Specifické zkušební normy zákazníků a uznávané mezinárodní standardy vymezují vůdčí principy našeho jednání. K tomu již při plánování projektů zjišťujeme a eliminujeme možné slabiny výrobků a procesů pomocí analýzy možných vad a jejich následků (FMEA).

Efektivní program dalšího vzdělávání podporuje naše zaměstnance v trvalé kontrole a zlepšování kvality prostřednictvím neustálé optimalizace procesů. 

Na základě soustavného regulačního procesu splňujeme nároky našich zákazníků na nejvyšší kvalitu.

Top